Działalność firmy PPHU KONTRAKT Dariusza Kwiatkowskiego rozpoczęła się 20 października 1992 roku.

Na początku wykonywano naprawę samochodów na powierzchni 42 m2.

W chwili obecnej firma dysponuje dużą powierzchnią, na której przygotowanych jest pięć stanowisk, przeznaczonych do obsługi pojazdów. Oprócz tego są dwa stanowiska zewnętrzne. W budynku znajduje się również Stacja Kontroli Pojazdów do 3,5 tony.

Przed warsztatem przygotowany jest dla klientów duży, wygodny parking.

Wykonujemy usługi w zakresie: lakierowania, blacharstwa, mechaniki pojazdowej, diagnostyki komputerowej, naprawy zawieszenia, ustawiania zbieżności oraz holowania samochodów osobowych i dostawczych.

Zakres działalności rozszerzony został także o sprzedaż części samochodowych. Firma cały czas jest wzbogacana o maszyny i narzędzia niezbędne do prawidłowego wykonywania usług.

Hasło naszej firmy to: "Naprawiamy samochody od A do Z".

W naszym zakładzie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy cały czas podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego. Są to osoby z długoletnim doświadczeniem w zakresie wykonywanych przez nas usług.

Większość pracowników związana jest z zakładem od wielu lat. Zgrany zespół to dobrze wykonana usługa, zadowolony klient, dobra opinia o zakładzie i szansa na dalszy rozwój.

Warto wspomnieć, że każdego roku w ramach praktyk zawodowych, nasz zakład przygotowuje uczniów do wykonywania zawodu - mechanik pojazdów samochodowych.

Przyszłośc mają zakłady, które rozwijają się i oferują klientom kompleksowe usługi. Każdemu zależy na dobrym i szybkim wykonaniu usługi w jednym miejscu. Dlatego też planując rozwój, mamy na względzie potencjalnych klientów. Nasze usługi mają spełnić ich potrzeby.

Dodatkową zaletą naszego zakładu jest jego usytuowanie. Rozbudowa miasta sprawiła, że w chwili obecne zakład znajduje się przy trasie zwanej Bursztynową, łączącą nie tylko obie części miasta, ale także wiele ważnych ciągów komunikacyjnych (np. Autostrada A2).

Wszelkie podjęte działania wiążą się również z przyszłością zakładu, albowiem kontynuatorami przeobrażeń firmy są synowie, którzy od 2008 roku podjęli pracę w zakładzie. Tym samym otworzyli nowe możliwości w kierunku rozwoju firmy rodzinnej.

Wspomnieć należy, że wraz z rozwojem zakładu zwiększa się liczba klientów, którzy dostrzegają zmiany zachodzące w obliczu firmy i mobilizują do podejmowania nowych wyzwań.

Aby funkcjonować w stale zmieniającej się rzeczywistości, należy dotrzymać kroku postępowi technicznemu i motoryzacyjnemu, co czynimy.projekt i wykonanie

© KONTRAKT Dariusz Kwiatkowski 2011